Wielka Gala MMA Friday Arena W Szczecinie – Spektakularna Noc Walki Szczecin, 29 września 2023 roku – Szczecin stanie się epicentrum sportowego spektaklu, gdy do miasta zawitała  jedna z najbardziej oczekiwanych gal MMA w Polsce – “MMA Friday Arena”. To wydarzenie przyciągnie fanów mieszanych sztuk walki (MMA) z całego kraju i dostarczy niezapomnianych chwil dla wszystkich miłośników sportu.

Fame MMA to nie tylko sporty walki, to także wyjątkowe połączenie sportu i rozrywki. Gala ta, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością, łączy w sobie zawodników MMA z różnych środowisk, takich jak celebryci, influencerzy czy youtuberzy, co sprawia, że walki stają się jeszcze bardziej nieprzewidywalne i emocjonujące. Zarezerwuj swój pobyt już teraz!

Fame MMA narodziło się w Polsce i od samego początku zdobyło ogromną popularność. To nie tylko zwykłe wydarzenie sportowe, to prawdziwa uczta dla fanów sportów walki, a także osób, które fascynują się życiem gwiazd i celebrytów. Pomysłodawcą tego spektaklu jest organizator i promotor sportowy – Paweł “TeTris” Teodorczyk oraz Damian “Czaki” Sikorski, a ich wizja przyciągnęła uwagę wielu znanych postaci.

Fame MMA to nie tylko rywalizacja zawodników MMA, ale również pojedynki celebrytów, influencerów i osób znanych z różnych dziedzin rozrywki. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ulubione osobowości poza ich zwykłym środowiskiem. Walki celebrytów dostarczają fanom dodatkowych emocji, ponieważ często są nieprzewidywalne i pełne niespodzianek.

Fame MMA Friday 2 – DATAKARTA WALKBILETYMIEJSCE. Z mocnym uderzeniem największa federacja freak-fightowa w naszym kraju, a także w całej Europie, rozpoczęła nowy projekt. Polega on na tym, że organizują pojedynki topowych influencertów, raperów oraz często zawodowych sportowców, w miastach, w których jeszcze nigdy nie byli. Pierwsza gala Fame MMA Friday Arena została zorganizowana we Wrocławiu. Wśród zakontraktowanych gwiazd znaleźli się między innymi Kubańczyk, Alberto, Marcin Dubiel, Filip Marcinek czy bracia Tyburscy. Zanim jednak odbyła się pierwsza odsłona gali my już wiedzieliśmy, kiedy będzie Fame MMA Friday Arena 2. A oprócz tego poznaliśmy miejsce wydarzenia. Już teraz możecie zacząć zacierać ręce!